Окуляри з лінзами ZEISS DRIVESAFE для водіїв

Дослідження компанії ZEISS підтверджують, що несприятливі умови освітлення, сліпуче світло і стресові зорові і адаптивні завдання, з якими стикається водій, роблять сильний вплив на якість зору в процесі водіння.

Рішення зорових проблем водіїв пропонує компанія Carl Zeiss, світовий лідер у виробництві лінз високої точності з Німеччини. У 2015 році компанія представила користувачам очкових лінз лінзи для водіння ZEISS DriveSafe. У дослівному перекладі – «безпечне водіння». Можна сказати, що це основний девіз очкових лінз, призначених для людей, які носять окуляри і багато, в різний час доби водять автомобіль. Чудово, що такі окуляри можна і потрібно використовувати не тільки за кермом автомобіля, але і для постійного носіння.

Лінзи ZEISS DriveSafe виробляються за найпередовішими інноваційним технологіям. У процесі виготовлення лінза оптимізується для передбачуваних рівнів освітленості, властивих водінню в різний час доби. Це дозволяє користувачеві окулярів з лінзами ZEISSDriveSafe комфортно і безпечно почувати себе за кермом не тільки вдень, але і в сутінках, в дощ і туман. На відміну від жовтих тонованих окулярів, лінзи ZEISS DriveSafe не порушують сприйняття кольорів і контрастну чутливість, що також досить важливо для безпеки, як самого водія, так і інших учасників дорожнього руху. Крім того, такі лінзи виробляються зі спеціально розробленим покриттям DuraVision DriveSafe. Це покриття створено для поглинання дискомфортного яскравого світла від ксенонових та світлодіодних ламп. Разом з тим покриття гарантує максимальну здатність бачити навколишнє оточення для безпечного керування транспортним засобом в темний час доби, на відміну від популярних у деяких водіїв поляризованих окулярів. Крім того, це покриття є антистатичним, тому до нього не прилипає пил, володіє чудовою стійкістю до пошкоджень (подряпин) і легко піддається очищенню, буквально в один дотик.

Залишити комантар