Окуляри, які не запотівають

Мене звати Сергій Зварич, я власник оптичного центру «Комфорт Оптика» в Тернополі. Хочу розповісти тобі про японську новинку у світі окулярів. Ця технологія мене просто вразила. Це щось неймовірне. А тепер, все по порядку.

Наші постачальники дуже розхвалювали нам японську новинку – окулярні лінзи, що не запотівають. Ці лінзи спеціально розроблені для медичного персоналу, що постійно носять маски. Наша команда дуже скептично поставилась до цих слів, оскільки знаємо, які насправді бувають лінзи та спреї «Антифог», та що від них чекати. Но коли я отримав цю лінзу особисто в руки, то нічого особливого, на перший погляд не побачив. Звичайна лінза з гладкою поверхнею.

ЦІКАВІ ЕКСПЕРЕМЕНТИ

Тоді я провів декілька тестів. Спочатку почав на неї дихати, щоб появився конденсат – а вона НЕ запотіває! Я ще раз і ще раз! Лише після 6 разу лінза запотіла на 1-2 секунди і знову стала прозора.
На цьому я не зупинився. Тоді я вирішив зробити другий тест – перевірка паром. Потримав лінзу над кип’ятком. Перші 8-10 секунд конденсату взагалі не було, а потім він почав появлятись. При чому час розтуманення в даної лінзи – середній, но враховуючи скільки часу вона протистояла активному пару і була абсолютно прозора – то це круто!
Наступний тест ми провели з водою. Оскільки постачальники завірили, що ця лінза має супер водовідштовхуюче покриття. Коли помістили лінзу у воду і витягнули її – вона була суха і мала лише декілька крапель і то по краях лінзи. Це неймовірно, вода просто стекла і не залишила слідів.

РЕАЛЬНИЙ БІЙ

Ці всі тести – дуже цікаві, але найголовніше – хочу тобі розповісти як працює лінза в реальних умовах. Для цього наш адміністратор постійно носила окуляри з цими лінзами в період зима-весна 2021 року. І ось її слова:
«Окуляри дуже класні, оскільки я постійно хожу в окулярах і працюючи в салоні змушена постійно бути в медичній масці. За цей час мої окуляри жодного разу не запотіли. А ще найбільше мене радувало, це коли з холодної вулиці заходиш в магазин, а твої окуляри залишаються прозорі і не має жодного конденсату на лінзах!»

ЩО ПРИДУМАЛИ ЯПОНЦІ

Давай розберемось в чому особливість цієї лінзи. В першу чергу – це унікальна технологія будови лінзи. На основний шар лінзи, що дає необхідну оптичну силу, наноситься водопоглинаюча гелева плівка, яка впитує в себе вологу (це дозволяє лінзі бути сухою певний час при різкій появі конденсату). А потім зверху наносять ще один шар – із спеціального супергідрофобного лаку, що відштовхує краплі води і вони просто «скочуються» по лінзі. Крім того, ці два унікальних слої нанесені на лінзу з обох сторін, що запобігає утворенню конденсату як ззовні, так і з середини окулярів, що забезпечує повний антифог захист.

Ще цікавою особливість даної лінзи є те, що для активації її антизапотіваючого ефекту НЕ потрібно ніяких спеціальних серветок чи спреїв. Ці окуляри завжди готові до боротьби з конденсатом.
Якщо узагальнити, то конденсат замість утворення на поверхні впитується самою лінзою, тому сама поверхня лінзи в цей момент суха. В теплому приміщені волога з лінзи швидко випаровується за 10-30 секунд. Після чого знову готова всмоктувати нову порцію конденсату.

ПІДВОДНІ КАМЕНІ

З власного досвіду скажу, що більшість турбуть такі питання:
– А чи є в цих окулярах якісь «мінуси»?
– Як виявилось, вони страшно бояться будь-якого диму. Лінза почне його впитувати і буде мутніти від цього. Тому сигаретний дим, айкоси, кальяни таким окулярам – не друзі. Також варто остерігатись лаку для волосся, дезодорантів та духів. Вони при попаданні на лінзу пошкоджують її поверхню, і вона втрачає свої гідрофобні і гідрофільні властивості.

– Чи є захист від подряпин?
– Ці лінзи мають на собі зміцнююче покриття від подряпин, але на жаль воно не настільки тверде, як у звичайних полікарбонатних лінз. Тому такі лінзи потрібно зберігати у чохлі та протирати лише серветкою з мікрофібри. Це дозволить на довше зберегти прозорість твоєї лінзи.

– А є якісь гарантії?
– Звісно що Є. Гарантія від заводу-виробника складає 1 рік. Вона поширюється на оптичні та антизапотіваючі властивості лінзи при дотримані правил користування окулярами. На подряпини та затертості – гарантія не поширюється. Хочу ще від себе добавити – що наш оптичний центр, на протязі року з дня покупки, БЕЗКОШТОВНО проводить заміну носоупорів, підтягнення гвинтів оправи та ультразвукову очистку окулярів від бруду.

– А як довго виготовляються такі окуляри?
– До 20 робочих днів, оскільки їх везуть безпосередньо із Японії.

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?

Коротше кажучи, якщо ти бажаєш забути про запотівання окулярів, чітко бачити в окулярах не зважаючи на медичну маску та холодну погоду. Та при цьому отримати якісні лінзи, що виготовлені за унікальною японською технологію за ціною 1850 грн за одну штуку.
Телефонуй за номером 067-350-41-21 або залиш заявку на нашому сайті.

Залишити комантар