Ольга

Я, звичайно, ЗА лінзи, не уявляю себе в окулярах, точно десь їх забуду)) тільки я ще обовязково гель використовую, щоб очі комфортно себе почували, а то буває після тривалого носіння почуття дискомфорту виникає. гель ліквідує ці неприємні відчуття. Носіть лінзи правильно і буде вам щастя.)

Михайло

Звичайно, вибір лінзи або окуляри – особиста справа кожного. Але для мене мінус окулярів очевидний – запотівають, спадають з носа, їх можна зламати або розбити. Та й зображення лінзи окулярів спотворюють, так як знаходяться на пристойній відстані від очей. А ось з лінзами справа йде простіше – вони і до ока близько, наскільки це взагалі можливо і зображення чіткіше

Тарас

Щоб не мучитися з “доглядом” за лінзами вже досить давно перейшов на одноденні лінзи, зараз користуюся Biotrue® ONEday, що подобається, матеріал лінз не перешкоджає надходженню кисню до очей, очі в них менше втомлюються іноді проводжу в них більше доби не знімаючи, тривалість носіння не впливає на кольору передачу і гостроту зору, дуже зручні.

Надія

Окуляри дійсно іноді до місця і стильно виглядають. Але ось за кермом в них вкрай незручно. Тому я лінзам все ж віддаю перевагу. Беру одноденні, очі залишаються зволоженими весь день, що важливо.